Zajęcia wakacyjne LIPIEC 2018

Lato wyjątkowo słoneczne i gorące w tym roku....a za nami wyjątkowo gorący tydzień zajęć wakacyjnych w naszej filii w Kębłowie.
Sporo się u nas działo więc może od początku...
Rozpoczęliśmy iście kosmicznie na warsztatach z kodowania. Młodszym dzieciom w wyprawie towarzyszyły roboty Photon a starsze same stworzyły swój pojazd kosmiczny z klocków Lego Mindstorms. Wtorkowe popołudnie spędziliśmy na poszukiwaniu leśnych skarbów, które zamknęliśmy w słoikach. Czas urozmaiciły nam gry zespołowe... ach ile było śmiechu i wspaniałej zabawy.

Powtórzymy to kiedyś??
Środa pod hasłem "lepkich rąk" czyli rozpoczynamy tworzenie własnej piniaty.
W czwartek dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o sobie tworząc piękne plakaty, dotyczące naszych pasji. Ostatniego dnia zajęć było słodko i kolorowo, a to za sprawą słodkości, które trafiły do naszych piniat
Dziękuję za tak liczny udział Bawcie się dobrze przez resztę wakacji!